Strona główna
 


KOBALT

"...droga do zarządzania Twoją flotą samochodów ciężarowych..."

Firma Kobalt powstała z pasji oraz zamiłowania do motoryzacji i transportu. Wieloletnie doświadczenia jakie zdobyliśmy w obsłudze firm z branży transportowej, pozwoliło Nam dostosować ofertę dla najbardziej wymagających klientów.

Głównym zadaniem firmy jest Obsługa Flot Samochodów Ciężarowych w pełnym zakresie oraz Doradztwo Transportowe (prawo transportowe, prawo pracy, czas pracy kierowców). Z usług przez Nas proponowanych korzystają firmy transportowe które wykonują przewozy cało-pojazdowy oraz ponadnormatywne (gabarytowe) na trasach krajowych jak i międzynarodowych, uwzględniając kierunek Europy Zachodniej, Europy Wschodniej oraz Skandynawii. Z uwagi na panujące srogie warunki (szczególnie w zimie) na Skandynawii obsługa flotowa na tym terenie jest trudna, jednak podjęliśmy się tego zadania.

Zapotrzebowanie firm transportowych na rynku sprawiło, że firma Kobalt rozwinęła swoją ofertę o Serwis Pojazdów Ciężarowych, Naczep i Przyczep oraz Sprzedaż Części Zamiennych (nowych i używanych) dla wszystkich marek pojazdów.

Zachęcamy do skorzystania z Naszej oferty.
Katalog SEO Katalog stron Katalog stron NETpedia Katalogseo24.pl Katalog SEO 24 Pozycjonuje.NET - Pozycjonujący Katalog